Zajistíme vám VÍZOVÝ SERVIS. K letence za zvýhodněnou cenu!

Pobočky, které zpracovávají žádosti o víza:

  • Brno – Dům pánů z Lipé, nám. Svobody 17
  • Praha – Karlovo náměstí 10, galerie ATRIUM

 

Vaše žádosti o vízum, včetně všech potřebných dokumentů, které jsou k vyřízení víza třeba, můžete na jednu z výše uvedených poboček doručit osobně nebo zaslat poštou. Případně můžete všechny potřebné dokumenty přinést na další pobočky STUDENT AGENCY, kde bude vaše žádost přeposlána na naše vízové oddělení do Brna nebo do Prahy. Upozornění: ostatní prodejní místa žádosti o víza nepřijímají.

Prosíme vezměte na vědomí, že v procesu vyřizování víz má naše agentura zprostředkova­telskou funkci a nemůže se zaručit za kladné a včasné vyřízení vaší žádosti. V případě zamítnutí žádosti je poplatek za vízum nevratný. Po obdržení pasu si prosíme ihned zkontrolujte platnost víza a veškeré údaje. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

UPOZORNĚNÍ: Podmínky pro udělení a platnost víz se mohou měnit a konzulární úřady nejsou povinny cestovní kanceláře o změnách informovat. Proto doporučujeme ověřit si potřebné informace na www.mzv.cz a na konkrétním zastupitelském ú­řadě.

TRANSAKČNÍ POPLATKY – VÍZOVÝ SERVIS:

  • 450 Kč / osoba (žádost) – k letence zakoupeného v naší kanceláři
  • 400 Kč / osoba (žádost) – k letence zakoupeného v naší kanceláři a zároveň při shodné společné žádosti o vízum pro 5 a více osob (shodná země, termíny a typ víza)
  • 300 Kč / osoba (žádost) – k letence zakoupeného v naší kanceláři a zároveň při shodné společné žádosti o vízum pro 10 a více osob (shodná země, termíny a typ víza)
  • 900 Kč / osoba (žádost) – bez zakoupení letenky v naší kanceláři; v případě expresního vyřízení víza (dle podmínek zastupitelské­ho úřadu)

 

USA (elektronická autorizace – ESTA): 500 Kč / osoba (žádost)

Kontaktujte naše specialisty na vízový servis e-mailem nebo telefonicky na 800 100 300.

 

➡️ Ověřte si podmínky vízových povinností v jednotlivých zemích ⬅️

 

Očkování

Očkujte se při svém letu do zahraničí. Poradíme vám, do kterých zemí je očkování povinné.