Pro online platbu letenek a pojištění můžete využít platbu kartou přes platební bránu České spořitelny, dále platbu prostřednictvím konta PaySec od Československé obchodní banky, platbu prostřednictvím systému PayU či platbu superCASH, kterou provozuje Sazka.

Platební brána České spořitelny 

Česká spořitelna poskytuje tzv. Platby kartou na internetu (e-commerce 3D-Secure) na straně internetového obchodníka. Tento postup umožní klientům bezpečné platby kartou s využitím 3D-Secure řešení.

K platbám na internetu je možné použít karty Visa Electron, Visa, MasterCard a Diners.

Nejdůležitějším bezpečnostním prvkem, který 3D-Secure řešení přináší oproti ostatním systémům je, že údaje ze své platební karty zadáváte přímo bance, jež zajistí zakódovaný přenos dat a obchodníkovi pouze sdělí výsledek transakce, tedy povoleno či nikoliv. Tímto je odstraněna možnost zneužití vaší platební karty subjektem, od kterého si zboží kupujete a volným přenosem nechráněných dat na veřejné počítačové síti

 

Platba prostřednictvím konta PaySec

PaySec je nejstarším on-line platebním řešením na poli multiacquierových systémů v České republice.

Pro zajištění bezpečnosti komunikace PaySec používá 128 bitové šifrování pomocí technologie SSL. Pro navázání šifrované komunikace je navíc používán certifikát serveru PaySec vydaný certifikační autoritou.

 

platba prostřednictvím payu

Platební systém PayU zajišťuje realizaci transakcí u vybraných platebních metod. Stačí k tomu vlastnit libovolný bankovní účet vedený v ČR a v české měně.

Platba je velmi jednoduchá, vybete logo své banky, přes které vstoupíte do svého internetového bankovnictví. V internetovém bankovnictví se vám předvyplní částka a náš účet a potom stačí pouze provést platbu.