Všeobecné obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky pro prodej letenek, ubytování a dalších souvisejících služeb a pro vyřízení oprávnění k pobytu (pro vyžízení víz).

 

Další dokumenty

Tyto dokumenty považujeme v oblasti letecké přepravy za důležité, a proto doporučujeme si je před odletem pročíst:

 

Černá listina letecký přepravců Evropská komise hodnotí v zájmu bezpečnosti letecké přepravy technickou způsobilost dopravců, kteří směřují své lety do/z Evropské Unie. Je naší povinností Vás seznámit s tzv. Černou listinou leteckých přepravců, která obsahuje seznam dopravců, kteří nemají z bezpečnostních důvodů oprávnění létat do zemí EU. Zároveň obsahuje 8 dopravců, kteří podléhají speciálním restrikcím a omezením týkajícím se typu letadel určeným pro provoz do/z EU.

Seznam zemí s extrémním rizikem nákazy COVID-19

Ministerstvo zdravotnictví ČR vydalo ochranné opatření , kterým nařizuje všem občanům ČR a cizincům s bydlištěm na území ČR zákaz vstupu do zemí s extrémním rizikem nákazy onemocnění COVID-19 způsobeného novými mutacemi koronaviru SARS-CoV-2.

Zeměmi s extrémním rizikem nákazy pro účely tohoto ochranného opatření jsou: Botswana, Brazílie, Eswatini (Svazijsko), Indická republika, Jihoafrická republika, Kolumbie, Lesotho, Malawi, Mosambik, Nepál, Peru, Tanzánie (včetně ostrovů Zanzibar a Pemba), Zambie a Zimbabwe.

Ochranné opatření Ministerstva ze dne 21. 5. 2021