Registrace provizního prodejce

Možnost spolupráce v oblasti provizního prodeje letenek nabízíme cestovním kancelářím, cestovním agenturám a internetovým serverům. Máte-li zájem umístit rezervační nástroj KRÁLOVNA letenky online na své webové stránky, stačí vyplnit jednoduchý registrační formulář a následně podepsat obchodní smlouvu. Ihned po registraci vám příjde na email návrh obchodní smlouvy a HTML kód pro vložení systému KRÁLOVNA letenky online na vaše webové stránky. Jakmile od vás obdržíme potvrzenou smlouvu, obratem vám zašleme vstup do administrativního prostředí.

 

Vaše provize

Za každou realizovanou letenku, provedenou přes vaše webové stránky, získáváte odměnu ve výši transakčního poplatku. Přehled provizí naleznete v administrativním prostředí, do něhož po podpisu smlouvy získáte přístup.
U nízkonákladových dopravců je vaše provize ponížena o poplatky spojené s rezervačním procesem.

 

Administrační prostředí

Zde se vám načítají všechny rezervace letenek a pojištění provedené přes vaše webové stránky. Probíhá zde také zpětná fakturace vašich provizí. V administračním prostředí naleznete rovněž přehled provizí letenek u všech leteckých společností, které systém KRÁLOVNA letenky online nabízí.

 

Zpracování rezervací letenek a dalších služeb KRÁLOVNA letenky online

Každá rezervace provedená přes vaše webové stránky je odeslána do call centra KRÁLOVNA letenky online. Ihned po provedení rezervace přijde klientovi email s platebními údaji. Platbu letenky tedy může klient provést ihned po dokončení rezervace. Jakmile je platba připsána na náš účet, naše call centum vystaví a zašle letenky klientovi (případně vaší CK). Vždy vycházíme z emailu uvedeného v rezervaci letenky. Budete-li provádět rezervaci a platbu vy, uveďte svůj email.
Letenky od nízkonákladových dopravců se rovnou zakupují, nevzniká tedy nezávazná rezervace. Jedinou možností platby je platba kartou online v průběhu rezervačního procesu. Po úspěšném dokončení rezervačního procesu je klientům vygenerován rezervační kód a do e-mailu bude klientům i vám zaslána rekapitulace rezeravce. Letenka přijde pouze na e-mail klienta (přímo od letecké společnosti).

Potvrzení o provedené rezervaci – toto potvrzení chodí po provedení každé rezervace letenky z vašich webových stránek. Chodí vždy vám jako proviznímu prodejci a klientovi, který má kontakt uvedený v rezervaci.

 

Prodejní verze systému KRÁLOVNA letenky online

Provizním prodejcům a internetovým serverům nabízíme rezervační systém KRÁLOVNA letenky online.

  • nabídky letenek od stovek linkových dopravců
  • nabídky letenek od 45 nízkonákladových dopravců (více informací)
  • flexibilní verze určená pro větší CK a servery
  • lze graficky upravit
  • prodejní moduly je možné libovolně nastavit
  • výše provize lze libovolně zvolit
  • neobsahuje logo KRÁLOVNA letenky online
  • obsahuje akční nabídku letenek na úvodní obrazovce

 

MODULY REZERVAČNÍHO SYSTÉMU KRÁLOVNA letenky online

- Úhrada platební kartou online

Probíhá prostřednictvím platební brány banky, jedná se o 100% bezpečný způsob úhrady, kdy provozovateli webové stránky nehrozí žádné riziko (např. při platbě neplatnou kartou) a platba je zcela bezpečná. Umožňuje klientovi moderní formu platby přímo v okamžiku rezervace, a to z ČR i ze zahraničí. Provozovateli webové stránky je účtován poplatek za použití platby kartou pro pokrytí části nákladů na provizi banky. Výši poplatků za použití platby kartou online u jednotlivých leteckých společností naleznete v administrativním prostředí provizního prodejce. Šetříme našim společným klientům čas a peníze!

 

- Online pojištění

V průběhu rezervace letenky je možné rezervovat online pojištění od pojišťovny Allianz. Za každou platnou rezervaci pojištění získáte provizi ve výši 10 % z ceny pojištění. Více informací

 

Registrační formulář naleznete zde. V případě, že jste již registrovaní provizní prodejci a máte zájem zprovoznit výše uvedené služby nebo máte další dotazy, obraťte se na email: info@kralovna.cz. Těšíme se na spolupráci s vaší společností.