Až 45 nízkonákladových dopravců na jednom místě! Proleťte Evropu a nejen ji za pár korun s nízkonákladovými dopravci. Vybrali jsme pro vás nejvýhodnější ceny letenek do nejoblíbenějších destinací Evropy. Leťte s námi do Velké Británie, Irska, Nizozemska, Francie, Itálie, Španělska, …

Letenky je možné zakoupit na našich webových stránkách www.kralovna.cz. Letenky obdržíte pouze emailem přímo od dopravce. S veškerými změnami, online odbavením nebo dotazy je nutné se obracet přímo na leteckou společnost, u níž jste letenky zakoupili.

Nízkonákladoví letečtí dopravci (také low-cost dopravci) nabízí leteckou přepravu za nižší ceny než linkové letecké společnosti. Rozdíl v ceně je způsoben především omezeními, jež se týkají služeb pro cestující.

V rámci základní ceny low-cost letenky nízkonákladoví dopravci nabízí pouze služby přímo spojené s přepravou. Tudíž služby jako zavazadla (ať už příruční nebo odbavená), občerstvení na palubě, denní tisk, online odbavení, přednostní odbavení nebo seating (volba sedadla v letadle) jsou zpoplatněny. Nízkonákladoví dopravci také většinou nenabízejí slevy pro děti, studenty či seniory. Avšak na rozdíl od linkových dopravců, je u většiny low-cost letenek možná změna jména cestujícího.

Velkou výhodou nízkonákladových dopravců krom levných letenek je, že operují především přímé lety. Avšak ve většině případů nelétají na hlavní mezinárodní letiště, ale na menší letiště v okolí hlavních měst.

V našem online systému najdete nízkonákladové dopravce jako Ryanair, Wizz Air, easyJet, norwegian.no, vueling nebo transavia.com, Jet2.com, InterSky, germanwings, jetBlue airways, blu-express.com, Thomsonfly, Virgin australia, FlyFrontier.com, direktflyg, Meridiana fly, Thomas Cook Airlines, manx2.com, citywing, Livingstone, blueIslands.com, Germania, SkyWork, Eastern airways, Malnö Aviation, Scoot, Volotea, Virgin america, WestJet, TUIfly.com, WOW Air, Corendon Airlines, Monarch.co.uk, kulula.com, aurigny.com, neos, porter, Orient Thai Airlines, Jetstar, DAT (Danish Air Transport), Involatus, Air Mediterranee, Aer Lingus, SunExpress, Air Busan, Eastar Jet.