Ve spolupráci s ruskými aerolinkami Aeroflot jsme pro vás připravili unikátní ceny letenek do Asie a Ameriky. Nechte se ohromit velkolepou Mosvkou, poznejte Indii, nachytejte bronz na Maledivách či Kubě nebo si zaleťte na nákupy do New Yorku.

Vychutnejte si let s leteckou společností, která získala prestižní ocenění Skytrax (World Airline Awards) jako „Nejlepší letecká společnost východní Evropy“ pro rok 2013. Dne 15.4.2016 byla letecká společnost Aeroflot oficiálně oceněna čtyřmi hvězdičkami kvality v rámci hodnocení SkyTrax pro svou komplexní kvalitu služeb.


Logo Aeroflot

levné letenky Maledivy   levné letenky New York, Brooklyn Bridge   levné letenky Taj Mahal, Indie  

Podmínky:

  • prodej: do vyrodání volných míst
  • konkrétní podmínky prodeje jsou uvedeny v průběhu online rezervace
  • U nás platba kartou BEZ POPLATKU!

 

Aeroflot Russian Airlines

   • aerolinky 17. března 2013 oslavily výročí 90-ti let od svého vzniku
   • letecká společnost Aeroflot vás dopraví do 118 měst v 51 státech světa (z toho 31 měst je přímo v Rusku). V roce 2012 Aeroflot bezpečně přepravil 17 656 000 pasažérů
   • v roce 2012 se také podle výzkumu kvality servisu mezi jednotlivými společnostmi aliance SkyTeam Aeroflot umístil na první místě. Aeroflot je leteckou společností, která získala prestižní ocenění Skytrax (World Airline Awards) jako "Nejlepší letecká společnost východní Evropy" pro rok 2013 a 2017. Letecká společnost Aeroflot byla 15.4.2016 oficiálně oceněna čtyřmi hvězdičkami kvality v rámci hodnocení SkyTrax, čímž se potvrzuje komplexní kvalita služeb a Aeroflot se tímto dostává mezi lídry na poli letecké přepravy
   • flotila Aeroflotu patří k jedné z nejmodernějších v Evropě, kdy průměrný věk letadla je 5 let, čítá 137 letadel - Airbus 319/320/321 na krátké a středně dlouhé tratě; Airbus 330, Boeing 767 a Boeing 777 na dálkové lety. Při přestupu v Moskvě na letišti Šeremetěvo na dálkových letech není nutné vízum (platí při tranzitu do 24 hod., neplatí pro lety s počátkem cesty v Bělorusku a Kazachstánu)